loader

Služby realitního zprostředkovatele se vyplatí

Chystáte se prodat dům či byt? Možná si říkáte, že si vše raději zařídíte sami, abyste nemuseli platit provizi realitnímu zprostředkovateli. Je to však dobrý nápad? Pokud s nemovitostmi neobchodujete pravidelně a nemáte tudíž dostatek zkušeností, pravděpodobně vás bude celý obchod stát spoustu času, starostí a nakonec za nemovitost dostanete mnohem méně, než kdybyste využili služeb profesionála. Přidaná hodnota, kterou mají služby realitního zprostředkovatele, totiž nespočívá jen inzerování vaší nemovitosti, ale také v přípravě veškeré smluvní dokumentace, organizování prohlídek, jednání s potenciálními kupci i v homestagingu, který dokáže zvýšit cenu vaší nemovitosti o stovky tisíc.

Díky homestagingu prodáte vaši nemovitost dráž

Pokud se rozhodnete prodejem nemovitosti pověřit realitního zprostředkovatele, pravděpodobně se ze všeho nejdříve zaměří na "homestaging", jehož cílem je zlepšit vzhled vaší nemovitosti. Váš byt či dům vymaluje a zútulní, tak aby působil na kupce co nejlépe. Ve vylepšeném interiéru vytvoří s pomocí profesionálního fotografa a ideálního nasvícení nádhernou fotodokumentaci, která ukáže váš byt či dům v dokonalém světle, zvýší počet zájemců a umožní vám prodat dům za lepší cenu.

Realitní zprostředkovatel nabídne vaši nemovitost solventním klientům

Vytvořenou fotodokumentaci spolu s lákavým inzerátem umístí realitní zprostředkovatel na největších serverech, zabývajících se realitní inzercí. Díky svým zkušenostem dobře ví, jak vaši nemovitost co nejlépe prezentovat, aby zaujala solventní kupce.

Služby realitního zprostředkovatele se rozhodně vyplatí. Zprostředkovatel vám pomůže získat z prodeje vašeho domu či bytu mnohem víc peněz a navíc daleko rychleji. Obstará za vás také veškerou dokumentaci a jednání s klienty, takže se o nic nebudete muset starat.

Vaše Středočeské makléřky