loader

Prodej, Rodinné domy 5+KK , 171m² - Černilov - Újezd

Černilov - Újezd

Prodej, Rodinné domy 5+KK , 171m² - Černilov - Újezd

Sháníte pro svou rodinu prostorný rodinný dům na klidném místě nedaleko Hradce Králové? Právě takový máme nyní v nabídce.

Rodinný dům o dispozici 5+KK se nachází v části obce Černilov - Újezd. Jedná se o přízemní dřevostavbu se zastavěnou plochou 205,7 m2 a zahradou o rozměrech 663 m2.

Rodinný dům je jednopodlažní, nepodsklepený s valbovou střechou.

Rodinný dům se skládá ze vstupní chodby, 5 obytných místností, samostatného WC, koupelny a kuchyně s další místností pro uložení potravin, která na fotce není vidět.. Dámy určitě ocení šatnu, která je součástí ložnice a budou nadšené z centrálního vysavače, který jim ušetří čas s taháním vysavače.

Momentálně se v interiéru musí dodělat pár věcí, které jsou zohledněny v ceně rodinného domu. Konkrétně se jedná o dodělání sádrokartonové stěny, podlahy na WC a sprchového koutu v koupelně. Vše je viditelné na fotce. Veškeré chybějící zárubně s dveřmi jsou k dispozici v domě.

Vchodové dveře a okna jsou dřevěná. Keramické obklady jsou provedeny v koupelně a WC. V části domu je podlahové vytápění a v druhé části radiátory. Vytápění v domě je řešeno pomocí elektrokotle. V obývacím pokoji je umístěna krbová vložka s výměníkem.

Voda je pro rodinný dům dodávána z veřejného vodovodního řádu. Rozvod vody je veden k jednotlivým zařizovacím předmětům a dále k elektrickému ohříváku TUV, kde je zajištěn ohřev TUV.

Rodinný dům napojen na čističku odpadních vod, která je dále svedena do veřejné kanalizace.

Součástí domu je i zastřešená terasa, kterou již majitelé nestihli dodělat - nicméně to vám určitě ani teď nebrání v tom si na ní vychutnat oběd či svojí oblíbenou kávu. Dům obklopuje zahrada o rozměrech 663 m2 na které si určitě každý zahrádkář přijde na své.


Zaujala Vás nabídka? Přijďte se podívat a udělejte si obrázek sami. Budu se na Vás těšit.

Zajištění nejvýhodnější financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Cena:13 800 000 Kč
Evidenční číslo:00112
KategorieRodinné domy
LokalitaČernilov - Újezd
OkresHradec Králové
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná171 m²
Plocha pozemku868 m²
Plocha zastavěná205 m²
Plocha zahrady663 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2018
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB86 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 148/2007 Sb
ZařízenýČástečně
Terasaano

Nemovitost na mapě

Bc. Veronika Novotná

Prodávající makléř

Bc. Veronika Novotná
+420 602 256 420
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.