loader

Prodej, Byty 3+kk s garáž.stáním, 92m² + 37m² - Praha - Karlín

Breitfeldova, Praha - Karlín

Prodej, Byty 3+kk s garáž.stáním, 92m² + 37m² - Praha - Karlín

Moderní bydlení v srdci Prahy.

Nabízíme k prodeji nový byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše 92 m2 s terasou 4,9 m2,garážovým stáním 37m2 a sklepem 6m2 ve vyhledávané lokalitě Prahy 8 v Karlíně, ulice Breitfeldova.

Byt se je situován v 2. patře s výtahem a bezbarierovým vstupem.

V bytě převládá prostorný obytný prostor s moderně vybavenou kuchyní a jídelnou. Světlo a slunce sem přivádí velká balkonová okna. I dalším místnosti jsou krásně prosvětlené díky velkým oknům. Moderní koupelna, která osloví nejednoho klienta se nachází spolu se samostatným WC hned naproti dvěma ložnicím. V bytové jednotce se nachází i prostorná místnost, sloužící jako komora.


Jde o bytovou jednotku, která je určitě vhodná pro své vlastní bydlení, ale je výborná i z hlediska investiční příležitosti. Karlín je velmi atraktivní část Prahy pro pronájmy, u nichž cena velmi stoupla a stále stoupá.

Karlín je čtvrtí, která kvete do krásy a proto se stává vyhledávanou a velmi atraktivní adresou pro zahraniční i české obyvatele.

V okolí bytu je výborná občanská vybavenost, restaurace, supermarkety, kavárny, mateřské, základní i střední školy atd.. Výborná dopravní dostupnost jak osobním autem, tak i MHD, tramvajová zastávka a stanice metra B Křižíkova je 5 minut pěšky.

U bytu možno převzít hypotéku se sazbou 1,89% s fixací na 3 roky.

Zaujala Vás nabídka bytu a chcete vědět více informací? Tak neváhejte a přijďte na prohlídku, protože na té si každý z Vás již určitě udělá obrázek sám.

Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.


Modern living in the heart of Prague.

We are offering for sale a new apartment available on 3+kk and a floor area of 92 sqm with a terrace of 4.9 sqm, a garage stand of 37sqm and a cellar of 6sqm in the sought-after location of Prague 8 in Karlín, Breitfeldova street.

The apartment is situated on the 2nd floor with an elevator and a barier-free entrance.

The apartment is dominated by a spacious living area with a modern equipped kitchen and dining room. Light and sun bring in large balcony windows. Other rooms are also beautifully lit thanks to the large windows. A modern bathroom that appeals to more than one client is located along with a separate toilet just opposite the two bedrooms. There is also a spacious room in the apartment unit, serving as a chamber. It is a housing unit that is certainly suitable for its own housing, but it is also excellent in terms of investment opportunity. Karlín is a very attractive part of Prague for rentals where the price has risen very much and continues to rise. Karlín is a district that blossoms into beauty and therefore becomes a sought-after and very attractive address for foreign and czech.

There is excellent civic amenities around the apartment, restaurants, supermarkets, cafes, nursery, primary and secondary schools, etc.. Excellent transport accessibility by both car and public transport, tram stop and metro station B Křižíkova is a 5-minute walk away.
For a flat, a mortgage can be taken over at a rate of 1.89% fixed for 3 years.

Are you interested in the apartment offer and want to know more information?
So don't hesitate to come for a tour, because each one of you will definitely take a picture of it for yourself.
Securing the best funding is a matter of course for us.

The owner reserves the right to sell the property to the best offer.

Cena:15 799 000 Kč
Evidenční číslo:00116
KategorieByty 3+kk
LokalitaBreitfeldova, Praha - Karlín
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná92 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuNovostavba
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Bezbariérovýano
Míst k parkování1
ParkováníAno
Balkónano (5 m²)
Sklepano (6 m²)

Nemovitost na mapě

Bc. Veronika Novotná

Prodávající makléř

Bc. Veronika Novotná
+420 602 256 420
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.