loader

O projektu Středočeské makléřky

Proč jsme se rozhodly založit projekt Středočeské makléřky?

Všichni jednou dospějeme do té doby, že nechceme být spojováni s něčím, co založil někdo jiný.  Chceme si svou značku, tu svou cestu vybudovat samy. Jedině my dvě o sobě víme, že reality děláme srdcem a svým klientům dáváme 100% našeho času. Jen my se s klidným svědomím ráno probudíme a můžeme jít s hlavou nahoře a říct si, že jsme do toho daly maximum. Jsme tu kdykoliv pro sebe a víme, že se na sebe můžeme spolehnout.

Do tohoto projektu dáváme kus sebe. Nebyl to žádný unáhlený krok. Bylo to několik měsíců příprav, rozmýšlení a rozhodování. A nakonec, JE TO TU.

Velkou měrou jste nám k tomuto zásadnímu kroku pomohli i VY VŠICHNI, kteří v nás věříte a důvěřujete nám při prodeji vašich nemovitostí. Velké díky samozřejmě patří našim nejbližším, kteří nám byli oporou a říkali nám: TO ZVLÁDNETE.

Ti co nás znají, tak ví jakým způsobem pracujeme a jakým způsobem prezentujeme a prodáváme jejich nemovitosti . Pro ty, kteří nás neznají a přemýšlí o prodeji své nemovitosti vzkážeme jen toto:

Svěřte nám ji, protože zjistíte, že budete mít víc času pro rodinu, přátele a víc času na svůj život.

Přenecháte tak veškeré ty činnosti, které jsou pro nás několika-letým denním chlebem nám a uvidíte, že Vám dokážeme prodat vaši nemovitost lépe, než je její tržní cena.

Děkujeme

Vaše Středočeské Makléřky

cb-12