loader

Dagmar Šubrtová Hájková

Realitní makléřka pro Poděbrady a okolí

IMG_1977

No nevím, zda je v mém věku načase bilancovat, přeci jen nejsem úplně tak stará. Ale nějaký ten pátek se v realitách pohybuji. Ano je to už 19- let, pro někoho věčnost, ale pro mě ne, mnohé se změnilo, velké množství věcí jsem se naučila.

A jak jsem se vůbec k realitám dostala? Tak to musíme ještě o pár let zpátky. Řešila jsem s maminkou prodej nemovitosti po babičce, malé chaloupky v podhůří Krkonoš a tam jsem se poprvé setkala se svým budoucím zaměstnavatelem…. RK TANA. Kdyby mi v té době někdo řekl, že budu realitní makléřka, vysmála bych se mu. Moje představy o životě byly plně jiné. A přesto uteklo pár let a já je sama vyhledala, že by zrovna práce v realitách byla pro mě zajímavá. Musím tedy, této společnosti velmi poděkovat. Za těch deset let, kdy jsem pod nimi v Nymburce pracovala mě posunulo opravdu úplně jiným směrem,“ ale … pořád to nebylo ono“, neměla jsem šanci postoupit dál, plně využít svůj potencionál.

Prošla jsem si ještě pár společnostmi, dokázala si, že zvládnu nové výzvy. Být nejenom dobrou makléřkou, poradkyní, ale hlavně mámou. Protože, tak jako se starám o svoji rodinu, starám se i o své klienty. S láskou a plným nasazením.

A jak jsem již zmiňovala bylo tu stále to „ale“.

Proto nadešel čas mít svůj projekt, nebýt pořád spojována s něčím co založil někdo jiný, mít svou vlastní značku, rozhodovat si co je pro mé klienty důležité, co ještě více jim nabídnout, tak aby se i po letech vraceli a dále mě doporučovali.

Můj životní krok se jmenuje Středočeské makléřky. A je nyní na vás zhodnotit, zda je má práce kvalitní a plnohodnotná.

Za cíl jsme si s kolegyní dali posunout naši práci vždy o krok napřed, využít všechny potřebné technologie, novinky, a i nadále dělat svoji práci srdcem a s láskou.